Statuetka_Firma_Przyjazna_Ojcom

19 grudnia podczas Kongresu Ojców w Warszawie Agencja Zatrudnienia ATERIMA odebrała z rąk Ministra Pracy i Polityki Społecznej nagrodę za zwycięstwo w konkursie organizowanym przez MPiPS na firmę przyjazną ojcom. 

Nagrody przyznane zostały w drodze konkursu tym przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy przyjazne mężczyznom – ojcom. ATERIMA zdobyła pierwsze miejsce w kategorii średnich przedsiębiorstw. Poza tytułem ATERIMA otrzymała pamiątkową statuetkę. 

Nagroda stanowi dla nas ogromną motywację do kontynuowania kierunku, jaki obraliśmy. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w ATERIMA realizację projektu „Rodzice pracują!”, w ramach którego stopniowo wprowadzamy udogodnienia dla rodziców pracujących u naszej firmie. Niezależnie od działań wewnątrz organizacji, prowadzimy także akcję edukacyjną skierowaną na zewnątrz. Przy współpracy z portalami parentingowymi edukujemy rodziców i przyszłych rodziców w kwestiach trudnej dla wielu komunikacji z pracodawcą w kwestiach związanych z urlopem macierzyńskim i rodzicielskim oraz powrotem z dłuższej nieobecności związanej z opieką nad dzieckiem do pracy – mówi Wojciech Rzepka, członek Zarządu ATERIMA.

ministerFirma_Przyjazna_Ojcom

źródło zdjęcia: www.facebook.com/tatanaurlopie