plansza_z_filmu

Nowy film to doskonała okazja, by poznać bliżej nie tylko cały zakres działalności naszej agencji, ale także pracowników poszczególnych działów. To ich zaangażowanie i profesjonalizm składa się na sukces naszej organizacji.

- „Wielu naszych partnerów, klientów i pracowników zewnętrznych zna tylko wąski wycinek naszej działalności, dlatego postanowiliśmy stworzyć krótki film, który pokaże ATERIMA w ujęciu bardziej kompleksowym tłumaczy Stefan Schwarz, Pełnomocnik Zarządu ds. Komunikacji – W produkcji wystąpili wyłącznie pracownicy naszej firmy, ponieważ jesteśmy pewni, że nikt lepiej nie opowie o naszej pracy, niż my sami. Mam nadzieję, że film pozwoli widzom lepiej poznać naszą firmę i jej zespół.”

Film można obejrzeć poniżej, a także na profilach ATERIMA i ATERIMA MED na Facebooku. Zachęcamy do komentowania i udostępniania filmu!

Jest to już nasz kolejny film – poprzedni poświęcony został realizowanemu we współpracy ze Stowarzyszeniem PoMOC projektowi „Bezpieczna praca za granicą” (film dostępny tutaj).