Krzysztof

Mamy do tego
głowę

…i to nie jedną, bo pracujemy w zgranym zespole.

Zgrany zespół to połowa sukcesu

Rekrutujemy zdolnych ludzi zarówno we własne szeregi, jak i w szeregi Kontrahentów. U nas w księgowości pracuje dokładna Asia, rekrutacją zajmuje się przebojowa Paulina, a o prawidłowe zatrudnienie pracowników dba sympatyczny Adrian. Zarówno my, jak i pracownicy zewnętrzni, pracujemy ze spokojem, bo na uczciwych warunkach.

Poznaj nasz zespół

Poznajmy się!

Chcesz do nas dołączyć? Koniecznie prześlij swoją aplikację na

kariera@aterima-work.pl

Społeczna odpowiedzialność

Od początku swojego istnienia realizujemy politykę społecznej odpowiedzialności biznesu

„Bezpieczna praca za granicą”

Sprawdź

Każdego roku ofiarami różnych form handlu ludźmi staje się 12 milionów osób, z których 15 tysięcy to Polacy. W naszej pracy często spotykaliśmy się z przypadkami osób, które zostały oszukane lub wykorzystane w związku z poszukiwaniem pracy za granicą. Postanowiliśmy działać – tak narodziła się idea projektu, który realizujemy razem ze Stowarzyszeniem PoMOC.

Wspólnie udało nam się już wiele!

Rodzice pracują!

Sprawdź

Każdego roku dołącza do nas kilkadziesiąt nowych, pełnych inicjatywy osób. Wśród nich są także rodzice. Grupa ATERIMA, uwzględniając rosnącą liczbę przedstawicieli tej grupy, rozpoczęła w 2013 roku projekt „Rodzice Pracują!”. Zależy nam, by wszyscy nasi pracownicy mogli skutecznie łączyć rolę pracownika z rolą rodzica lub opiekuna.

Działania podejmowane w ramach projektu mają na celu poprawę warunków pracy młodych rodziców w naszej firmie. Przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych pracowników i jesteśmy otwarci na dialog. Kiedy pojawiają się trudności, staramy się wychodzić naprzeciw, do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie. Zdecydowaliśmy się wdrożyć projekt także po to, by dzielić się wiedzą o łączeniu obowiązków zawodowych z rodzicielskimi z osobami spoza Grupy ATERIMA. Podjęliśmy współpracę z portalem Mamo Pracuj, którego efektem są m.in. artykuły z cyklu „Zdaniem pracodawcy”.

Nasza odpowiedzialność jest doceniana

Sprawdź

"Bezpieczna praca za granicą" została już 5 razy wyróżniona w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki", który gromadzi najważniejsze działania z zakresu CSR polskich przedsiębiorstw. Dumni jesteśmy z wyróżnienia w trzeciej edycji  Liderów Zrównoważonego Rozwoju. Znaleźliśmy się również w gronie laureatów konkursu "Wspólnie budujemy kapitał społeczny" i nominowanych do tytułu "Dobroczyńca Roku" przyznawanego firmom, które reprezentują najlepsze standardy w obszarze społecznego zaangażowania biznesu. ATERIMA uzyskała też tytuł „Firmy Przyjaznej Ojcom”  w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Szczególnie ważna jest dla nas współpraca z UN Global Compact – największą na świecie inicjatywą ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Dwa lata z rzędu ( 20142015 ) otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w polskiej edycji „UN Global Compact Yearbook” – prestiżowej publikacji pokazującej odpowiedzialne firmy z całego świata.

Łączy nas Grupa ATERIMA

Poznaj trzy marki, które wyróżnia specjalizacja, fachowość i europejski zasięg

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z centralą w Krakowie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe i zajmujemy się rekrutacją specjalistyczną. Zatrudniamy w Polsce i we Francji.

Dbamy o osoby starsze w ich miejscu zamieszkania. Starannie rekrutujemy i dobieramy opiekunki, świadcząc fachową obsługę i wsparcie w Polsce i w Niemczech.

Poszukujemy ekspertów do najbardziej wymagających zadań. Wierzymy w to, że dzięki ich możliwościom zarówno my, jak i nasi Kontrahenci, możemy osiągnąć więcej.

Jesteśmy partnerem strategicznym AIESEC

Współpracujemy z największą na świecie organizacją studencką

AIESEC

AIESEC to największa niezależna sieć prowadzona przez młodych ludzi. Jej członkowie działają w 122 krajach na wszystkich kontynentach. Ich celem jest rozwój, wspieranie różnorodności i kształcenie kompetencji liderów.

W Polsce AIESEC obecny jest od ponad 45 lat i z powodzeniem organizuje praktyki zawodowe, wolontariaty, warsztaty językowe i wymiany międzynarodowe. ATERIMA WORK współpracuje w sposób szczególny z bardzo aktywnym oddziałem sieci w Krakowie.

Nasza współpraca ma wiele odsłon – regularnie pomagamy członkom budować przyszłą karierę jako doświadczeni doradcy zawodowi. Wspieramy również organizację podczas ważnych dla niej wydarzeń takich jak Dni Kariery i Gala Partnerów.

Należymy do największej organizacji branżowej

Mierzymy wysoko - celujemy w rozwój agencji zatrudnienia

Polskie Forum HR

Grupa ATERIMA jest członkiem Polskiego Forum HR – największej i najważniejszej organizacji, która od 2002 roku zrzesza podmioty branży HR i aktywnie działa na rzecz rozwoju sektora agencji zatrudnienia w Polsce.

Do zadań Forum należy m.in. współtworzenie i opiniowanie projektów ustaw, uczestniczenie w pracach komisji trójstronnej czy rozmowy z przedstawicielami instytucji publicznych na ważne dla branży tematy.

Organizacja jest też członkiem Konfederacji Lewiatan oraz World Employment Confederation – największej konfederacji zrzeszającej agencje zatrudnienia na świecie. Dzięki temu strefa wpływu Polskiego Forum HR wykracza poza granice Polski.

Zamów newsletter

Powiadomienia o ofertach pracy Повідомлення про нові пропозиції роботи

Loading