Damian

Ludzie, którzy
pracują z głową!

Opinie Klientów współpracujących
z ATERIMA WORK.

Dzielimy się rozwiązaniami

Zobacz, jak to wygląda w praktyce na przykładzie trzech branż

Klient z branży motoryzacyjnej

Sprawdź

Częsta wymiana pracowników może wprowadzić firmę w niemałe problemy finansowe. Rosną koszty zatrudnienia każdej nowej osoby, trzeba także liczyć się z nieprzerwanie trwającą rekrutacją. Na szczęście, przy zastosowaniu kilku dopasowanych do specyfiki branży rozwiązań, wydatki kadrowe i płacowe da się ograniczyć. Wiemy, jak to zrobić. Sprawdź, które sposoby pozwoliły wygenerować oszczędności i znacznie zmniejszyły koszty związane z obsługą kadrową w firmie motoryzacyjnej.

Zobacz jak to zrobiliśmy

Klient z branży sejsmicznej

Sprawdź

Znalezienie kilkudziesięciu wąsko wyspecjalizowanych pracowników w jednej lokalizacji to dla przedsiębiorcy nie lada wyzwanie. Na szczęście w ATERIMA WORK, gdy dostępne rozwiązania nie są zadowalające, wychodzimy poza schemat i wymyślamy nowe.

Biorąc pod uwagę szerszy kontekst, wdrożyliśmy punkty nowego planu, które pozwoliły zoptymalizować koszty kadrowo-płacowe i organizacyjne, skrócić czas realizacji zlecenia, a pracownikom zagwarantować możliwość dalszej współpracy z pracodawcą.

Zobacz jak to zrobiliśmy

Firma produkcyjna

Sprawdź

Wpisanie zapytania do bazy danych, kliknięcie przycisku „enter”, pobranie listy gotowych do podjęcia pracy kandydatów – właśnie tak niektórzy wyobrażają sobie proces rekrutacji. Mija się to jednak z prawdą. Osoby jakich poszukujemy to często specjaliści, których w Polsce jest bardzo niewielu. Nie znajdziesz ich w zwykłych bazach danych, nie zareagują też na typowe ogłoszenia. To osoby, które samemu trzeba znaleźć i zachęcić do skorzystania z proponowanej oferty. Zobacz, jak odszukaliśmy i przekonaliśmy do przyjęcia pracy kandydata na dyrektora spółki ds. transportu wewnętrznego.

Zobacz jak to zrobiliśmy
Loading