Adrian

Mamy głowę
na karku!

Zobacz, jak znajdujemy
i zatrudniamy pracowników.

Zobacz jak działamy

Nasza praca w 5 krokach

Jak wpływamy na efektywność procesu zatrudniania

1

Spotykamy się, by porozmawiać o potrzebach i problemach z jakimi mierzysz się w obszarze zatrudnienia.

2

Razem szukamy osób o odpowiednich kwalifikacjach, gotowych podjąć pracę na proponowanych zasadach.

3

Oferujemy rozwiązania korzystne dla Ciebie i kandydatów, dostępne tylko przy współpracy z agencją zatrudnienia. Działamy w oparciu o przepisy ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, dając Ci pewność działań zgodnych z prawem i dobrymi praktykami.

4

Uwalniamy od obowiązków kadrowo-płacowych (umowy, teczki pracownicze czy badania) oraz odpowiedzialności prawnej przed urzędami (ZUS, US i PIP). Terminowo naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy urlopy i redukujemy koszty zasiłków chorobowych. Zamiast stosu dokumentów, dostarczamy Ci tylko jedną fakturę.

5

Podpowiadamy zmiany zwiększające efektywność. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, dzięki czemu szybko i co ważniejsze – skutecznie, reagujemy na związane z zatrudnieniem potrzeby Twojej firmy.

1

Spotykamy się, aby sprostać zadaniom i celom. Chcemy poznać Twoją firmę i to, czego oczekujesz. Tworzymy profil idealnego kandydata.

2

Szukamy, sprawdzamy, rozmawiamy. Bezpośredni kontakt to jeden z ważniejszych elementów, dzięki którym przekonujemy potencjalnych pracowników do zmiany miejsca pracy.

3

Analizujemy, weryfikujemy i oceniamy aplikacje pod kątem pożądanych kompetencji i profilu osobowości.

4

Przeprowadzamy spotkania rekrutacyjne, testy umiejętności, językowe i psychologiczne. Badamy motywację i zaangażowanie, a także przygotowujemy raporty o rekomendowanych kandydatach.

5

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces rekrutacji. Powtarzamy go, jeśli proponowane osoby nie sprostają Twoim oczekiwaniom.

1

Spotykamy się, żeby sprawdzić, jakich pracowników poszukujesz i realnie oceniamy możliwości zaspokojenia Twoich potrzeb.

2

Wspólnie wypracowujemy dogodny model zatrudnienia cudzoziemców w Twojej firmie (m.in. okres zatrudnienia, zakwaterowanie).

3

Szukamy pracowników z odpowiednimi kompetencjami bez pomocy zagranicznych agencji i pośredników. Kiedy znajdziemy idealnego kandydata, informujemy Cię o przewidywanym czasie oczekiwania na jego zatrudnienie.

4

Załatwiamy wszystkie formalności – od legalizacji pracy i pobytu cudzoziemca w Polsce, po sprawy kadrowo-płacowe.

5

Gwarantujemy opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia pracownika zza granicy. Pomagamy w komunikacji z cudzoziemcem oraz w przedłużeniu jego pobytu w Polsce.

Loading