aterima_400x200_bez_marginesowZapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia skutecznych procesów rekrutacyjnych oraz employer brandingu. W roli prowadzących – eksperci ATERIMA z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Tematem szkolenia będą często popełniane błędy w rekrutowaniu pracowników na potrzeby małych i średnich firm. Nasi doświadczeni rekruterzy podpowiedzą, jak ich unikać i jak skutecznie złowić prawdziwe perełki z lokalnego – i nie tylko – rynku pracy. Opowiemy o sprawdzonych w praktyce technikach i narzędziach, które powinien znać każdy, kto zamierza rekrutować pracowników. Szkolenie przyjmie formę zbliżoną do warsztatowej – będzie więc możliwość dyskusji, zadawania pytań, a nawet indywidualnych konsultacji.


Szkolenie odbędzie się 25 października w Hotelu Europejskim w Krakowie (ul. Lubicz 5)
w godzinach 10:00-13:00.


- „Szkolenie dedykowane jest kadrze zarządzającej z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, która – jak wynika z naszych doświadczeń – często jest rozczarowana efektami prowadzonych przez siebie rekrutacji – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu ATERIMA – właśnie dlatego widzimy potrzebę stworzenia cyklu szkoleń, które będą tłumaczyły konsekwencje podejmowanych podczas rekrutacji decyzji. Liczymy, że nasz projekt spotka się z dużym zainteresowaniem lokalnych menedżerów i właścicieli, którzy dzięki nam mogą w przyszłości zwiększyć efektywność procesów rekrutacyjnych w ich firmach.”


Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty, a także materiały przydatne każdemu  menedżerowi w trakcie prowadzenia procesów rekrutacyjnych – wśród nich profesjonalne modele, które można wykorzystać w swojej firmie.

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w formacie doc i pdf. Program spotkania dostępny tutaj.


Zgłoszenie uczestnictwa prosimy wysłać do 21 października 2012 r. na numer faksu: (+48) 12 297 66 99 lub e-mailowo: szkolenia@aterima.pl. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 12 297 66 83.