intraspekcja_LOGOAgencja Zatrudnienia ATERIMA zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii Małe Intranety w ramach ogólnopolskiego badania oraz konkursu „Intraspekcja”. Intranet ATERIMA wyróżniony został jako cechujący się najwyższą użytecznością.

W konkursie zbadano firmowe intranety między innymi pod kątem wydajności, bezpieczeństwa oraz odpowiadania na potrzeby pracowników. Specjaliści od User Experience – czyli całości wrażeń jakich doświadcza użytkownik – podczas korzystania z serwisu, dokonali oceny wydajności, szybkości, a także łatwości korzystania z intranetów. 

Ostatecznie, na podstawie liczby punktów uzyskanych w poszczególnych etapach badania jednym z dwóch najlepszych intranetów okazał się intranet Agencji Zatrudnienia ATERIMA.

Intraspekcja_screen

Cieszymy się z wyróżnienia, bo intranet to ważne narzędzie, które znacząco ułatwia pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków – mówi Elżbieta Kordaszewska, Project Manager w Agencji Zatrudnienia ATERIMA – Nagroda jest dla nas równocześnie motywacją do dalszego rozwoju tej platformy i tym samym poprawiania komunikacji wewnętrznej w ATERIMA.

Wyniki konkursu zobaczyć można na stronie: www.intraspekcja.pl