aiesec

Podczas wydarzenia przedstawiciele AIESEC w Krakowie dziękowali firmom oraz organizacjom, które wspierają rozwój ich kluczowych projektów, między innymi poprzez oferowanie staży i praktyk. ATERIMA uczestniczyła w Gali po raz kolejny. To wydarzenie cykliczne posiadające długą, ponad 20-letnią tradycję. 

 

Podczas spotkania przedstawiciele organizatora przedstawili zgromadzonym obszary działalności AIESEC, który jest obecny w 124 krajach i zrzesza prawie 86 000 członków. Organizacja realizuje wiele projektów w myśl głównej misji AIESEC czyli rozwijania potencjału liderskiego wśród młodych ludzi. Wśród nich znajdują się: program Youth to Business Forum czyli szkolenia dla studentów prowadzone przez reprezentantów biznesu czy międzynarodowe praktyki Global Citizen i Global Talents. Gospodarze przybliżyli gościom także projekt Dni Kariery, w ramach którego organizowane są targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów.

 

Tegoroczna edycja Gali była również okazją do świętowania 35-lecia krakowskiego oddziału AIESEC.  

Agencja Zatrudnienia ATERIMA przyjaźni się z AIESEC kolejny rok – mówił podczas spotkania Bartosz Wiktorowicz, Key Account Manager ATERIMA –Dziś, z okazji jubileuszu, chcemy życzyć Wam tego, w czym sami jesteśmy dobrzy. Rozwinięcia skrzydeł, wolności w działaniu i realizacji swoich planów
 
Więcej informacji na temat krakowskiego oddziału AIESEC znaleźć można na stronie www.aiesec.pl/krakow.