kancelaria_baner_400_290ATERIMA na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP wzięła wczoraj udział w gali finałowej konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”. Do Pałacu Prezydenckiego zaproszono firmy, których działania w tworzeniu przyjaznych warunków pracy dla rodziców zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu. 

 Konkurs dla pracodawców „Dobry Klimat dla Rodziny” o Nagrodę Pary Prezydenckiej ma na celu promocję najlepszych rozwiązań w zakresie zatrudnienia przyjaznego rodzinie, przez wyróżnienie przedsiębiorstw odnoszących w tym zakresie sukcesy. 

W tegorocznej, pierwszej edycji konkursu udział wzięło ponad 100 firm, które konkurowały w trzech kategoriach: 

 

  • firmy do 49 pracowników,
  • firmy od 50 do 249 pracowników,
  • firmy do 250 pracowników.

 

Te przedsiębiorstwa, których działania zyskały uznanie organizatorów zakwalifikowane zostały do drugiego etapu konkursu i to właśnie one, w tym Agencja Zatrudnienia ATERIMA wzięły udział we wczorajszym wydarzeniu. W trakcie gali, której gospodarzem była Para Prezydencka, wręczone zostały nagrody zwycięzcom konkursu – firmom: VERMICULITE POLAND, WESSLING Polska, LINK4 i NUTRICIA.  

Serdecznie dziękujemy za tworzenie w Polsce dobrego klimatu dla rodziny, dziękujemy wszystkim, którzy go współtworzą – mówił do zgromadzonych na wczorajszej uroczystości Prezydent Bronisław Komorowski, dziękując pracodawcom za tworzenie dobrych praktyk i udowadnianie, że można w sposób umiejętny łączyć biznes z innymi funkcjami. 

ATERIMA od 2013 roku prowadzi projekt „Rodzice pracują!”, w ramach którego dbamy, by wszyscy nasi pracownicy mogli skutecznie łączyć rolę pracownika z rolą rodzica lub opiekuna.

Więcej na temat konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny" przeczytać można tutaj.  

G0086140

 

Dobry_Klimat_Dla_Rodziny