nagrody_rekrutera 

Tym razem nasza firma została wyróżniona drugim miejscem w kategorii „Rekrutacja tymczasowa”. Pozostałe kategorie konkursu to „Rekrutacja stała”, „Executive Search” i „Inhouse Recruitment Team”. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się wczoraj w Warszawie – tradycyjnie podczas „Wieczoru Rekrutera”, który skupia specjalistów z obszaru HR i rekrutacji. W minionym roku zdobyliśmy tytuł „Best Large Recruitment Company in Poland” przyznany naszej firmie w kategorii „Rozwój biznesu”.    

– Jesteśmy dumni ze zdobytej wczoraj nagrody, zwłaszcza, że jury konkursu wyróżniło nas już drugi rok z rzędu – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu ATERIMA, który odebrał statuetkę. – Takie pasmo sukcesów w jednym z najważniejszych konkursów w branży HR doskonale dowodzi dynamicznego rozwoju naszej firmy na rynku polskim w ostatnich latach. 

Konkurs „Nagrody Rekrutera” to wydarzenie honorujące firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które w ciągu ostatniego roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych w naszym kraju. Organizatorem konkursu oraz gali wręczenia statuetek jest „Magazyn Rekruter”.