aiesecAgencja Zatrudnienia ATERIMA jako partner strategiczny wzięła udział w Gali Partnerów AIESEC – największej na świecie organizacji studenckiej. Nasza firma już od czterech lat wspiera organizację tego wydarzenia.

W imieniu ATERIMA na spotkaniu wystąpił Bartosz Wiktorowicz – Key Account Manager, który porównywał biznes do gry w szachy – wymagającej logicznych posunięć i przemyślanej strategii.

Drodzy Stratedzy, jeśli w grupie siła, to pomyślcie, jak wiele można osiągnąć mając w swoim zespole łebskich ludzi z głową pełną pomysłów? – mówił do zgromadzonych Bartosz Wiktorowicz.

Następnie przedstawiciele organizatora zaprezentowali zgromadzonym obszary działalności AIESEC, który jest obecny w 122 krajach i zrzesza około 70 000 członków z 2 400 uniwersytetów. Ta prężnie działająca organizacja realizuje liczne projekty w myśl głównej misji AIESEC, czyli rozwijania potencjału liderskiego wśród młodych ludzi. Wśród podejmowanych przedsięwzięć znajdują się między innymi:

 

  • międzynarodowe praktyki Global Citizen,
  • Global Talents 
  • Global Host. 

 

Po części oficjalnej uczestników wydarzenia zapraszaliśmy do odwiedzin naszego stoiska, przy którym m.in. można było sprawdzić swoje strategiczne umiejętności przy partii szachów. 

Więcej informacji na temat krakowskiego oddziału AIESEC znaleźć można na stronie www.aiesec.pl/krakow

AIESEC_2016

AIESEC_2016_1

AIESEC_2016_2