Skłoniło nas do tego duże zainteresowanie zarówno ze strony pracowników, ale także i klientów ATERIMA. Prośbę taką kierowali do nas szczególnie ci przedsiębiorcy, którzy prowadzą działania na terenach Polski, na których niełatwo jest o dużą liczbę zaangażowanych kandydatów do pracy.

Korzyści dla pracodawcy

Proces zatrudniania pracowników ze wschodu przez ATERIMA jest dla przedsiębiorców prosty i wygodny. Po naszej stronie pozostają wszystkie formalności, obowiązki kadrowo-płacowe czy odpowiedzialność prawna przed urzędami. Terminowo naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy urlopy i redukujemy koszty zasiłków chorobowych. Zamiast stosu dokumentów, dostarczamy tylko jedną fakturę.

Do współpracy z pracownikami spoza Polski zachęcają także opinie pracodawców, którzy zdecydowali się już na takie rozwiązanie. Dostajemy od nich sygnały, że cenią oni osoby z Ukrainy, Rosji czy Białorusi przede wszystkim za solidność, pracowitość i dyspozycyjność.

Informacje dla pracowników

Pracownicy ze wschodu mogą liczyć na bezpłatne zakwaterowanie i opiekę ze strony pracownika ATERIMA. Więcej wymagań czy warunków zatrudnienia różni się w zależności od wybranej oferty.

Co ważne, nie we wszystkich miejscach pracy wymagana jest znajomość języka polskiego. W niektórych przypadkach pracodawcy decydują się na zatrudnienie tłumacza, który wspiera komunikację pomiędzy pracownikiem a jego przełożonym.

Szczegółowe informacje dla kandydatów dostępne są u naszych konsultantów:

tel. 12 341 18 50
e-mail: robota@aterima.pl

Aktualną pulę ogłoszeń o pracę zobaczyć można tutaj: praca.aterima.pl. Zapraszamy do aplikowania!