Rekrutacja z głową na 1000%

W 2019 roku z sukcesem zamknęliśmy ponad 1000 projektów rekrutacyjnych. Dodatkowo aż 416 postępowań administracyjnych zakończyliśmy z powodzeniem.

Zatrudnienie cudzoziemców na 5 z plusem

Ponad 800 pracowników z zagranicy znalazło stabilne zatrudnienie dzięki ATERIMA WORK. Otworzyliśmy się również na rekrutację pracowników z 5 nowych krajów: Gruzji, Rosji, Bułgarii, Mołdawii, Uzbekistanu. To nie koniec! Pracujemy nad nowymi kierunkami w roku 2020.

100% wniosków o przedłużenie pobytu i pracy w Polsce zostało rozpatrzonych pozytywnie.

W 2019 roku z dumą dołączyliśmy do projektu „Małopolska Przyjazna Cudzoziemcom”, którego głównym celem jest wsparcie w integracji i adaptacji cudzoziemców oraz edukacja na temat bezpiecznej pracy.

Aktualnie, dysponujemy bazą ponad 100 obcokrajowców gotowych do podjęcia pracy w Polsce OD ZARAZ.

Kandydaci są naszym oczkiem w głowie!

Przez cały rok 2018 aż do lutego 2019 zbieraliśmy odpowiedzi kandydatów ATERIMA HR w specjalnie przygotowanym badaniu satysfakcji Candidate Experience. Wyniki kilkuset ankiet przerosły nasze oczekiwania – aż 95,7% kandydatów wysoko ocenia nasze rozmowy kwalifikacyjne, a 91,3% osób aplikujących do pracy poleca nas dalej!

Więcej na temat badania Candidate Experience można przeczytać TUTAJ.

Targi pracy? Meldujemy się!

W ubiegłym roku aktywnie braliśmy udział w targach i giełdach pracy. Krakowskie targi pracy JOBICON, Niepołomice, Pińczów, Rzeszów – to tylko niektóre z miejsc, które odwiedziliśmy. Dajemy głowę, że w 2020 roku będzie nas więcej w całej Polsce!

Piszą o nas, a my… nie tracimy głowy

W 2019 roku było trochę o nas słychać w mediach. Już po raz ósmy z rzędu Grupa ATERIMA, w skład której wchodzi ATERIMA WORK, została wyróżniona w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tegorocznej edycji opisane zostało aż pięć praktyk z zakresu praw człowieka, pracy oraz zaangażowania społecznego i rozwój społeczności lokalnych. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Poza tym, regularnie pojawialiśmy się w ogólnopolskich branżowych mediach, w których można było przeczytać nasze case study lub artykuły. W publikacjach swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się nasi eksperci, m.in. dr Anna Dolot i Kamil Wiatr. Ponad 30 naszych publikacji pojawiło się na portalach takich jak Interia, Puls HR, HR Polska, Rzeczpospolita, Money.pl czy też drukowanych wydaniach Strefy Biznesu i Dziennika Wschodniego.

Sami również tworzyliśmy wiele tekstów na potrzeby naszej strony internetowej. Rekrutacja pracowników ze Sri Lanki? Niecodzienne poszukiwania akrobaty? Zmiany w prawie pracy? Nasze artykuły znajdziecie TUTAJ.

Jesteśmy zawsze na bieżąco

Przedstawiciele ATERIMA WORK w dniach 14 i 15 marca 2019 wzięli aktywny udział w VI Europejskim Kongresie Mobilności Pracy. Kongres to największe i najważniejsze cykliczne wydarzenie w Europie, poświęcone delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług. W ATERIMA WORK dbamy o to, aby zawsze mieć aktualne informacje związane z zatrudnieniem pracowników i stale się dokształcamy.

Mamy głowę do mediów społecznościowych!

Już ponad 6800 osób lubi profil ATERIMA WORK na Facebooku. Serdecznie zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku - można tam znaleźć wiele aktualnych informacji z życia firmy i najnowsze oferty pracy w Polsce i we Francji oraz na LinkedIn – gdzie dzielimy się naszą wiedzą na temat prawa pracy, zatrudniania cudzoziemców oraz rekrutacji.

Nie stoimy w miejscu

Zmiany są dobre, a w ATERIMA WORK cały czas się rozwijamy i rozrastamy – właśnie dlatego pod koniec roku 2019 zmieniliśmy adres naszej krakowskiej siedziby! Kandydatów zainteresowanych pracą w Polsce zapraszamy do biura ATERIMA WORK przy ul. Puszkarskiej 7f (budynek A). Dział Francuski pracuje natomiast przy ul. Puszkarskiej 7m.

Oferty pracy, które biją na głowę wszystkie inne

Ponad 120 ofert pracy w Polsce i Francji opublikowanych na naszym Facebooku. A dodając do tej sumy oferty, które pojawiły się na portalach branżowych, naszych stronach internetowych i portalach ogłoszeniowych otrzymamy… niezliczoną ilość sprawdzonych ofert pracy!

Nasze aktualne oferty w Polsce i we Francji można znaleźć na stronie: https://www.aterima-work.pl/#rekrutujemy-z-glowa.

 

Dziękujemy za rok 2019 wszystkim naszym pracownikom, kandydatom, partnerom i klientom. A w 2020 rok wchodzimy z jeszcze większym zapałem i motywacją!