Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów do końca kwietnia uruchamiamy atrakcyjną Promocję Wiosenną – przez pierwsze dwa miesiące współpracy narzut ATERIMA WORK zostanie obniżony o 50%! Dla przedsiębiorstw poszukujących kandydatów do pracy przygotowaliśmy maksymalne uproszczenie wszelkich formalności – zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika.

Promocja Wiosenna obejmuje usługi z zakresu:

  • Zatrudnienia zewnętrznego – szybko rekrutujemy i zatrudniamy pracowników tymczasowych, dzięki czemu elastycznie odpowiadamy na Państwa potrzeby.
  • Rekrutacji cudzoziemców – jesteśmy ekspertami w pozyskiwaniu kandydatów spoza Unii Europejskiej.
  • Poszukiwania managerów i specjalistów o unikatowych kompetencjach ATERIMA HR potrafi skutecznie znaleźć ludzi z głową, a do końca kwietnia oferuje atrakcyjne stawki za rekrutacje.

W ATERIMA WORK dostarczamy odpowiednią liczbę pracowników do wykonania konkretnego zadania we wskazanym czasie, ograniczając przy tym wysokość kosztów pracowniczych.

Sprawy kadrowe reguluje jedna faktura! Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług, szczególnie teraz – z 50% zniżką na pierwsze dwa miesiące współpracy oraz atrakcyjnymi stawkami za rekrutacje.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima-work.pl