Uproszczenie wszelkich formalności

Jak w tym trudnym czasie rekrutować bezpiecznie, sprawnie, a przy tym ograniczając koszty? Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z agencją zatrudnienia, która pozwala na maksymalne uproszczenie wszystkich formalności, zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika.

Współpraca z ATERIMA HR

Dlaczego w czasach pandemii warto zdecydować się na współpracę z ATERIMA HR? „Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Procesy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie zazwyczaj są długie i czasochłonne.” – mówi Joanna Bubeła, Partner HR w ATERIMA HR.

Jakie są korzyści współpracy z ATERIMA HR?

Powierzając rekrutację ATERIMA HR nasi Klienci zyskują nie tylko wsparcie ekspertów i fachowców, ale również szeroki wachlarz działań, które oferujemy w ramach projektu” – dodaje Joanna Bubeła. Działania, jakie oferujemy to między innymi:

  • zamieszczenie ogłoszeń na kilku portalach ogłoszeniowych, analizę i weryfikację otrzymanych CV,
  • bezpośrednie dotarcie do kandydatów z konkurencji i zainteresowanie ich ofertą,
  • przeprowadzenie rozmów i przygotowanie szczegółowych raportów o najlepszych kandydatach.

Gwarancja udanej rekrutacji

W ATERIMA HR oferujemy gwarancję na każdego zatrudnionego kandydata. Pozwala to na ewentualne bezpłatne powtórzenie procesu rekrutacji dla klientów, a także na doradztwo personalne” – mówi Joanna Bubeła.

W  przypadku jakichkolwiek problemów w trakcie trwania projektu w ATERIMA HR zawsze szukamy rozwiązań i nowych możliwości, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Gwarancja w ATERIMA HR to zabezpieczenie dla naszych Klientów. W przypadku utraty pracownika, proces rekrutacji może być wznowiony przez firmę, a nie rozpoczynany od nowa, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Promocja wiosenna

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów do końca kwietnia uruchomiliśmy atrakcyjną Promocję Wiosenną – atrakcyjne stawki za rekrutacje w ATERIMA HR.

Promocja Wiosenna obejmuje usługi z zakresu poszukiwania managerów i specjalistów o unikatowych kompetencjach.

Rekrutacja ze spokojną głową

W czasach kryzysu pracodawcy zamiast poświęcać swój czas na prowadzenie skomplikowanyc i czasochłonnych procesów rekrutacji, mogą powierzyć to zadanie ATERIMA HR, aby w tym czasie móc się skupić na nowych możliwościach rozwoju biznesu w tym niepewnym czasie.

 

Zachęcamy do kontaktu!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima.hr

ATERIMA_HR_1200x628_v3