Jeszcze dwa miesiące temu, wielu polskich przedsiębiorców wolało zatrudniać pracowników bezpośrednio w swoich firmach. Po pojawieniu się w Polsce koronawirusa i kryzysu, który dotknął wiele firm, sytuacja bardzo się zmieniła – właściciele firm zaczęli doceniać elastyczność zatrudnienia, jaką zapewnia współpraca z agencją. Krótsze okresy wypowiedzeń, mniejsza ilość formalności oraz dostęp do bazy kandydatów zarówno z Polski, jak i krajów Unii Europejskiej – to tylko niektóre z udogodnień, jakie zapewnia ATERIMA WORK.

Plusów jest wiele. Pracodawca nie martwi się o dokumenty takie jak pozwolenie na pracę i legalizację zatrudnienia, a pracownicy tymczasowi otrzymują prawo do urlopu czy wynagrodzenie chorobowe. Mogą zostać także dopisani do benefitów funkcjonujących u naszych klientów” – mówi Benedykt Dręga z ATERIMA WORK, który w swojej pracy jako Area Sales Manager utrzymuje stały kontakt z klientami.

Wiele osób twierdzi, że w związku z aktualną sytuacją rynek pracy zmienia się z rynku pracownika na rynek pracodawcy – pod czym i ja się podpisuję. Analizując portale internetowe zauważamy, iż coraz więcej osób zamieszcza posty o poszukiwaniu pracy, ale czy ta ilość nie zacznie przytłaczać wewnętrznych działów HR, które nie tylko rekrutacjami żyją? Jak zadzwonić do kilkudziesięciu osób, z każdą z nich porozmawiać, poznać ich doświadczenie zawodowe, ambicje, a następnie zestawić to z resztą kandydatów i wyłonić tego najlepszego? ATERIMA WORK może w tym pomóc. Działając na rynku od blisko 10 lat zapewniamy i gwarantujemy doświadczenie, wiedzę, zaangażowany personel, oraz zgodne z prawem, elastyczne i niekorporacyjne podejście do klienta” – mówi Dręga.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy aktualnie szukają kandydatów do pracy – rozpoczynając z nami współpracę w maju, narzut ATERIMA WORK w czerwcu zostanie obniżony aż o 50%. Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć TUTAJ.

Firmom, które poszukują pracowników wyższego szczebla o unikatowych kompetencjach, polecamy skorzystanie z usług ATERIMA HR. Mamy rekruterów z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacjach specjalistycznych, managerskich jak i w poszukiwaniu top managementu. Nasi specjaliści skupiają się wyłącznie na wyselekcjonowaniu i przedstawieniu naszym klientom najlepszych kandydatów na poszukiwane stanowiska. W ATERIMA HR oferujemy atrakcyjny rabat na wszelkie rekrutacje rozpoczęte w maju. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

W ciągu prawie 10 lat pomogliśmy zatrudnić setki osób firmom z wielu różnorodnych branż.

Świat się zmienił – zmienił się także rynek pracy. Zapewnij sobie elastyczność z ATERIMA WORK!

 

Skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o potrzebach kadrowych Twojej firmy!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima-work.pl

ATERIMA_WORK_1200x628_v2