Konsultanci ATERIMA WORK mają stały kontakt ze wszystkimi klientami – na bieżąco informujemy ich o zachodzących na rynku pracy zmianach i omawiamy najlepsze możliwe dla biznesu rozwiązania. Informujemy również, że współpraca z agencją to szansa na optymalizację kosztów i czasu – szczególnie w trudnym dla rynku pracy okresie.

To, co nas wyróżnia to szybka reakcja i odpowiedź na potrzeby klienta. Stały kontakt. Analiza możliwości i uczciwa informacja zwrotna, w jakim czasie jesteśmy w stanie zapewnić klientowi pracowników. Właśnie za to cenią nas nasi partnerzy. Dzięki szybkim reakcjom, stałej komunikacji i rzetelnych informacjach zwrotnych mogą zaplanować swoje działania i odpowiednio rozłożyć je w czasie” – mówi Grażyna Pogan, Area Sales Manager w ATERIMA WORK.

Właśnie dlatego, wiele nowych przedsiębiorstw, które wcześniej nigdy nie korzystały z usług agencji pracy tymczasowej, zwróciło się do nas i powierzyło nam swoje projekty rekrutacyjne.

Jak tylko sytuacja na rynku pracy wróci do normy, polskie przedsiębiorstwa będą chciały produkować na 100%, przy obawach nawrotu sytuacji czy niepewnej konsumpcji. O tym warto pomyśleć już dzisiaj i być przygotowanym. Praca tymczasowa daje duże możliwości elastycznego podejścia” – dodaje Grażyna Pogan.

Stały kontakt, życzliwe podejście, zrozumienie potrzeb klienta i szybka reakcja – to klucz do sukcesu i standard współpracy z ATERIMA WORK.

 

Szukasz pracowników do swojej firmy? Porozmawiajmy!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima-work.pl

ATERIMA_WORK_1200x628_v5