Wsparcie dla naszych kontrahentów

Po pojawieniu się w Polsce koronawirusa i kryzysu, który dotknął wiele przedsiębiorstw, właściciele firm zaczęli doceniać elastyczność zatrudnienia oraz kompleksowość usług, jaką zapewnia współpraca z agencją pracy tymczasowej.

„Wspieramy naszch klientów korzystając z zapisów tarczy antykryzysowej – dzięki temu udaje nam się zabezpieczyć interesy naszych partnerów i rekrutowanych przez nas pracowników. Informujemy ich o wszystkich możliwościach i nowych rozwiązaniach, takich jak zasiłki opiekuńcze czy też możliwość składania wniosków o świadczenie postojowe dla zleceniobiorców” – mówi Adrian Szaro, Lider Zespołu Zatrudnienia Zewnętrznego ATERIMA WORK. „W tym czasie naszym klientom oferujemy również możliwość rozpoczęcia lub powrotu do współpracy na uproszczonych zasadach przy zminimalizowaniu formalności” – dodaje.

Rekrutacja od A do Z ze spokojną głową

Zależy nam na stałym kontakcie i informowaniu naszych klientów nt. poszczególnych etapów procesu zatrudnienia. Dostarczamy sprawdzonych pracowników z doświadczeniem. Zajmujemy się również rozwiązywaniem ewentualnych problemów związanych z zatrudnieniem w imieniu naszych klientów w siedzibie firmy – wszystko po to, aby nasi partnerzy nie musieli poświęcać uwagi sprawom związanym z rekrutacją i w tym czasie mogli skupić się na nowych możliwościach rozwoju biznesu.

Odpowiadamy również na potrzeby naszych klientów związane z pilnym zapotrzebowaniem na pracowników – szybko reagujemy i kompleksowo zajmujemy się procesem rekrutacji. „Przeprowadzamy również przyśpieszony proces zatrudniania – potrzebujemy tylko jeden dzień roboczy, aby znaleźć odpowiednich kandydatów. W tym czasie organizujemy badania, podpisujemy dokumenty, przekazujemy odzież roboczą i organizujemy szkolenie BHP, które w tej sytuacji często odbywa się online, za pośrednictwem internetu” – tłumaczy Szaro.

Dlaczego warto podjąć współpracę? I dlaczego właśnie teraz?

Krótsze okresy wypowiedzeń, mniejsza ilość formalności oraz dostęp do bazy kandydatów zarówno z Polski, jak i krajów spoza Unii Europejskiej – to tylko niektóre udogodnienia, jakie zapewnia współpraca z ATERIMA WORK. „Na tle konkurencji wyróżnia nas płynność kontaktu z naszymi kontrahentami oraz wysoka dostępność pracowników wewnętrznych i zewnętrznych. Niezwykle płynnie adaptujemy się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy i na bieżąco wdrażamy nowe możliwości i usprawnienia. Niepewna sytuacja po zakończeniu okresu epidemii będzie wymagała jeszcze bardziej elastycznej formy zatrudnienia. Właśnie taką formę możemy zaoferować Państwa firmie” – dodaje Adrian Szaro z ATERIMA WORK.

 

Szukasz pracowników do swojej firmy? Porozmawiajmy!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima-work.pl

 

ATERIMA_HR_1200x628_v7