Jaką bazą kandydatów z branży przetwórstwa owoców i warzyw dysponuje ATERIMA WORK? W naszej bazie kandydatów posiadamy osoby gotowe do pracy od zaraz, bez żadnych formalności po stronie Klienta. Optymalizujemy również koszty zatrudniania przy pracach sezonowych (tj. zbiory) przy jednoczesnej oszczędności czasu. Baza pracowników z branży przetwórstwa owoców i warzyw dostępnych do pracy od zaraz to jednorazowo około 30-40 osób.

Jaki jest średni czas realizacji usługi dla naszych Klientów? Średni czas realizacji usługi zatrudnienia pracowników wynosi od 3 do 14 dni – jest to oczywiście zależne od ilości rekrutowanych osób.

Co zyskują Klienci dzięki współpracy z ATERIMA WORK? Sprawna rekrutacja, optymalizacja ilości i struktury zatrudnienia, ograniczenie wysokości kosztów pracowniczych oraz ryzyka związanego z rotacją pracowników – to tylko niektóre z korzyści, jakie daje współpraca z ATERIMA WORK.

Dla naszych Klientów mamy kandydatów gotowych do pracy, ubezpieczonych i przebywających legalnie na terenie Polski. Załatwiamy wszelkie formalności i organizujemy zakwaterowanie dla pracowników, a w przypadku osób ze Wschodu zapewniamy również stałą opiekę koordynatora ukraińsko lub rosyjskojęzycznego.

Możemy w nieskończoność opowiadać o naszych działaniach i korzyściach z nimi związanych, ale warto opowiedzieć o konkretach!

Zachęcamy więc do zapoznania się z krótkim case study z rekrutacji dla jednego z naszych stałych Klientów.

Branża: przetwórstwo warzyw i owoców

Zapotrzebowanie: 50 pracowników do pracy w polu

Czas realizacji: 14 dni

Podjęte działania:

  • otwarta współpraca z Klientem i jasno postawione cele,
  • szybkie reagowanie na potrzeby Klienta,
  • wcześniejsze ustalenie z Klientem warunków pracy oraz zakwaterowania, jakie zastaną na miejscu pracy pracownicy,
  • prowadzenie stałej komunikacji z pracownikami,
  • jasne warunki współpracy oraz wzajemny szacunek pozwoliły wyeliminować nieporozumienia i zmniejszyć rotacje. Poza tym, Kandydaci do pracy otrzymali od nas rzeczy niezbędne do pracy, czyli odpowiednie obuwie i płaszcze przeciwdeszczowe.

Wprowadzone zabezpieczenia: W przypadku rezygnacji pracownika w ciągu 3 dni zapewnialiśmy jego zastępstwo.

Każda firma, która powierza nam rekrutację pracowników, ma pewność, że szybko i bezpiecznie zrekrutujemy idealnie dobranych kandydatów i zadbamy o wszelkie formalności! Sprawy kadrowe reguluje jedna faktura, którą otrzymuje nasz Klient.

 

Szukasz pracowników do konkretnej branży? Porozmawiajmy!

tel. 12 341 18 00

kontakt@aterima-work.pl