Umowa przewiduje m.in. wsparcie przez Aterima kampanii społecznej STOP NIEWOLNICTWU organizowanej w tym roku przez katowickie Stowarzyszenie PoMOC, a także ma przyczynić się do zbudowania przez firmę pełnego programu CSR.

„Bardzo się cieszymy, że będziemy mieć swój udział w tym projekcie. Mam poczucie, że oto otrzymujemy szansę zrobienia wspólnie ze stowarzyszeniem czegoś naprawdę potrzebnego i ważnego społecznie” - mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu Aterima sp. z o.o.

„Osobiście wyrażam nadzieję, że zaangażowanie Aterima będzie stanowiło inspirację dla całej branży. Niemniej jednak jesteśmy niezwykle dumni, że jesteśmy pierwszą agencją, która postawiła na rozwój społecznie odpowiedzialnego biznesu” - dodaje Wojciech Rzepka.

Umowa została zawarta na 12 miesięcy.


Prezes Zarządu Stowarzyszenia PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. M. Niepokalanej - s. Anna Bałchan - wyraziła w trakcie spotkania nadzieję, iż „współpraca z agencją zatrudnienia Aterima zapoczątkuje społeczną kampanię medialną, która zwróci uwagę na istniejący problem współczesnego niewolnictwa w Polsce i na świecie.”

 

 

 

\"ATERIMA\_PoMOC\_\"