aiesec

Celem Gali Partnerów było podziękowanie dla firm i organizacji, które współpracują z oddziałem AIESEC, pomagając mu w rozwijaniu jego kluczowych projektów m. in. poprzez oferowanie staży i praktyk dla studentów i absolwentów z całego świata. Gala jest wydarzeniem cyklicznym z dużą tradycją – w Krakowie organizowana jest już od ponad 20 lat.

W trakcie spotkania przedstawiciele AIESEC przybliżyli gościom działalność organizacji, która jest obecna na 1 600 uniwersytetach na całym świecie i zrzesza ponad 60 000 członków. Ponad 60 lat doświadczenia w zakresie wspierania rozwoju przyszłych liderów zaowocowało stworzeniem wielu projektów realizujących główną misję AIESEC czyli rozwijanie potencjału liderskiego wśród młodych ludzi. Są to między innymi: międzynarodowe programy praktyk Global Talents i Global Citizen i program Poland Youth to Business Forum, w ramach którego organizowane są szkolenia i warsztaty dla studentów prowadzone przez przedstawicieli biznesu.

– Agencja Zatrudnienia ATERIMA stawia na młodych, aktywnych ludzi z pasją i pomysłami – dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem strategicznym wydarzenia – mówi Stefan Schwarz, Pełnomocnik Zarządu ds. Komunikacji agencji ATERIMA – Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długofalową współpracę z krakowskim oddziałem AIESEC i jego partnerami.

Więcej informacji na temat organizatorów gali można znaleźć na stronie www.aiesec.pl/krakow