liderzy_forbes228 sierpnia ogłoszono wyniki organizowanego przez „Forbes” konkursu na Liderów Zrównoważonego Rozwoju. Agencja Zatrudnienia ATERIMA została nagrodzona wyróżnieniem!

W konkursie szukano przedsiębiorstw, które dzięki wdrażaniu projektów z zakresu odpowiedzialności społecznej przyczyniają się przede wszystkim do lepszej ochrony środowiska, rozwiązywania problemów społecznych i edukacji społeczeństwa. Organizatorzy otrzymali ponad 80 zgłoszeń od firm z całej Polski.

Ostatecznie jury złożone z ekspertów z zakresu CSR postanowiło przyznać tytuł lidera trzem korporacjom – Danone, Grupie Żywiec i Tchibo – oraz wyróżnić kilka kolejnych przedsiębiorstw – w tym Agencję Zatrudnienia ATERIMA.

 

GSZ_7628small

 

"- W konkursie przedstawiliśmy nasze najważniejsze projekty – „Bezpieczną pracę za granicą”, w której przestrzegamy przed zjawiskiem handlu ludźmi, oraz internetowe lekcje języka niemieckiego, które bezpłatnie udostępniamy na stronie www.aterima-med.pl – wyjaśnia Stefan Schwarz, który w imieniu firmy odebrał pamiątkowy dyplom Wyróżnienie ATERIMA przez kapitułę konkursu, to kolejny dowód na to, że firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw również mogą tworzyć oryginalne i – co ważniejsze – ważne i potrzebne społecznie projekty i akcje edukacyjne.

Wyniki konkursu będą przedstawione w raporcie "Liderzy Zrównoważonego Rozwoju", który ukaże się we wrześniowym numerze „Forbesa”.

LZR

Konkursowi patronuje Biuro Projektowe UNDP oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.