Wrota_Ma__opolski


Kierowany do lokalnych przedsiębiorców serwis informacyjny „Odpowiedzialna Małopolska” jest poświęcony społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie małopolskim. Zebrano w nim podstawowe informacje, definicje i adresy organizacji związanych z zagadnieniem CSR. Jednym z najważniejszych działów portalu jest sekcja poświęcona dobrym praktykom firm prowadzących swoją działalność w Małopolsce. Miło nam poinformować, że do ich grona właśnie dołączyła ATERIMA


Redakcja portalu opisała projekt „Bezpieczna praca za granicą”, w ramach którego współpracujemy ze Stowarzyszeniem PoMOC. Jest to kolejne medium opiniotwórcze, jakie doceniło nasz wkład w promowanie zasad bezpieczeństwa wśród osób wyjeżdżających z kraju za pracą. Wcześniej projekt wyróżniło między innymi Forum Odpowiedzialnego Biznesu i raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2011. Dobre praktyki.”


Portal „Odpowiedzialna Małopolska” powstał w ramach kontynuacji działań samorządu województwa małopolskiego w obszarze promocji CSR, która zaplanowana została w "Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2010”. Głównym celem serwisu jest edukowanie, promowanie pozytywnych praktyk i zachęcanie innych przedsiębiorców do podejmowania własnych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.