Między strojeniem choinki a lepieniem uszek przygotowaliśmy film podsumowujący projekt rekrutacyjny, którego głównym celem było zrekrutowanie reniferów zaprzęgowych do sań naszego klienta – Świętego Mikołaja! Klient wyjątkowy, więc i realizacja przebiegła wyjątkowo :)


Wyjątkowe ogłoszenia o pracę rozmieściliśmy na łącznie 79 portalach. Co więcej, specjalnie na potrzeby procesu rekrutacyjnego stworzyliśmy aplikację umożliwiającą aplikowanie na stanowisko „Renifer zaprzęgowy”. Nasza akcja spodobała się internautom, więc chętnych na szczęście nie zabrakło – udało nam się zrekrutować odpowiadające klientowi renifery i tym samym uratować Święta Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do zobaczenia naszej parzystokopytnej aplikacji, a także krótkiego filmu o tym, jak ATERIMA szukała odpowiadających Świętemu Mikołajowi reniferów zaprzęgowych:

 

Wyciągając prezenty spod choinki pamiętajcie, że Święty Mikołaj nie zdołałby ich dostarczyć na czas, gdyby nie renifery zaprzęgowe zrekrutowane przez agencję ATERIMA :)

Wesołych Świąt!