aiesec_1Agencja Zatrudnienia ATERIMA jako partner strategiczny wzięła wczoraj udział w Gali Partnerów AIESEC największej na świecie organizacji studenckiej. Spotkania z tego cyklu posiadają długą, ponad 20-letnią tradycję. 
 

W trakcie Gali Partnerów przedstawiciele AIESEC w Krakowie zwracali się do firm oraz organizacji, które wspierają rozwój ich kluczowych projektów, między innymi poprzez oferowanie staży i praktyk.

ATERIMA już po raz trzeci uczestniczyła w Gali w roli partnera strategicznego. W imieniu naszej firmy na spotkaniu wystąpił Bartosz Wiktorowicz – Key Account Manager.

– Ponieważ przyjaźnimy się z Wami nie od dziś, dobrze wiemy, że w AIESECU jest wielu przyszłych przedsiębiorców – mówił podczas spotkania Bartosz Wiktorowicz – To tu rozwijają się przyszli ODKRYWCY, GENIUSZE i STRATEDZY, którzy za kilka lat decydować będą o kształcie otaczającej nas rzeczywistości.
 
Przedstawiciele organizatora zaprezentowali zgromadzonym obszary działalności AIESEC, który jest obecny w 126 krajach i zrzesza około 70 000 członków. Organizacja realizuje wiele projektów w myśl głównej misji AIESEC czyli rozwijania potencjału liderskiego wśród młodych ludzi. Wśród nich znajdują się między innymi międzynarodowe praktyki Global Citizen, Global Talents oraz program Global Host. Gospodarze przybliżyli gościom także projekt Dni Kariery, w ramach którego organizowane są targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów.

 

piotrszalanski.pl__AIESEC_2015_030

piotrszalanski.pl__AIESEC_2015_158

piotrszalanski.pl__AIESEC_2015_032

 

Więcej informacji na temat krakowskiego oddziału AIESEC znaleźć można na stronie www.aiesec.pl/krakow