Perły HR to najważniejszy w Polsce konkurs honorujący osoby pracujące w agencjach zatrudnienia i działach HR. Jego ideą jest docenienie wartościowych osób, które wyróżniają się jakością i efektywnością realizowanych usług w zakresie m.in. rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Wiem, że to, co robię zawodowo jest istotne nie tylko dla mnie, ale także dla otoczenia – mówi Joanna Bubeła, Partner HR w ATERIMA HR. – Realizując projekty z obszaru całego kraju, mam realny wpływ na kształt polskiego rynku pracy. Dlatego to wyróżnienie ma dla mnie szczególne znaczenie i bardzo za nie dziękuję.

Joanna Bubeła od 2015 roku kieruje i koordynuje pracą ATERIMA HR jako szef działu rekrutacji specjalistycznych. Działa w branży od ponad 10 lat, prowadząc projekty managerskie i Executive Search dla polskich i międzynarodowych firm. Rekrutuje ludzi na specjalistyczne i niszowe stanowiska m. in. w branży R&D, finansowo-księgowej, produkcyjnej, handlowej i marketingowej. Uczestniczy także w projektach doradczych, takich jak Assessment Center i Development Center czy badanie postaw i opinii.

Organizatorem konkursu oraz gali wręczenia statuetek jest „Magazyn Rekruter”. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie http://perlyhr.com.

 

Joanna Bubeła, Perły HR