STYCZEŃ

Badanie satysfakcji pracowników we Francji
Zależało nam na tym, by poznać zdanie pracowników na temat wyjazdów do Francji z nami. Dlatego poprosiliśmy ich o ocenę pracy z ATERIMA WORK w ankiecie satysfakcji. Wyniki bardzo nas ucieszyły!

LUTY

ABC pracy tymczasowej
By jeszcze bardziej ułatwić naszym pracownikom tymczasowym dostęp do informacji, zebraliśmy najczęściej zadawane przez nich ważne pytania na temat pracy tymczasowej. Do każdego z nich przygotowaliśmy krótką odpowiedź.

MARZEC

ATERIMA WORK w raporcie Polskiego Forum HR
Polskie Forum HR opublikowało raport „Rynek Agencji Zatrudnienia w 2016 roku”, który podsumowuje ostatnie 12 miesięcy w branży i prognozuje jej przyszłość artykuł na temat relacji agencji z pracodawcami i wskazówkami, na co zwrócić uwagę, aby taka współpraca przyczyniała się do sukcesu rekrutacji. Jego autorem jest Bartosz Wiktorowicz – Key Account Manager w ATERIMA WORK.

KWIECIEŃ

Finaliści konkursu „Dobroczyńca Roku”
Grupa ATERIMA nominowana została do tytułu „Dobroczyńca Roku” w kategorii „Projekt społeczny – średnia firma”. Do finału zakwalifikowane zostały tylko trzy przedsiębiorstwa. Doceniony projekt to „Bezpieczna praca za granicą” (www.bezpieczny-wyjazd.eu), który nieprzerwanie od 2011 roku prowadzimy i rozwijamy wraz z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC.

MAJ

Film o pracy we Francji z ATERIMA WORK
To naturalne, że wyjeżdżającym pierwszy raz do pracy za granicę nasuwa się wiele pytań. Dlatego przygotowaliśmy krótkie wideo, z którego dowiecie się wiele na temat wyjazdów do pracy we Francji z nami. Opowiadają Dorota, Asia i Jean-Philippe.

CZERWIEC

#praca #Polska, czyli ATERIMA WORK na Instagramie
W czerwcu ATERIMA WORK pojawiła się w kolejnym kanale social media. Na Instagramie piszemy po ukraińsku, bo to właśnie do kandydatów z Ukrainy skierowany jest profil @robota_aterima.

LIPIEC

Nowa strona o pracy we Francji
Jeśli szukać pracy za granicą, to z głową, a do tego niezbędne są szczegółowe informacje o wyjeździe. Dlatego w lipcu uruchomiliśmy nowy internetowy adres: praca.aterima-work.pl/fr, gdzie dowiedzieć się można wszystkiego o wyjazdach do Francji z nami.

SIERPIEŃ

Nowa strona dla kandydatów z Ukrainy
By ułatwić kandydatom z Ukrainy dostęp do praktycznych informacji o pracy w Polsce, uruchomiliśmy dedykowaną im stronę. Dzięki niej mogą lepiej poznać ATERIMA WORK i proces rekrutacji, a wszystkie treści są dostępne w języku ukraińskim.

WRZESIEŃ

Nowe strony z ofertami pracy
Jesienią odświeżyliśmy także strony internetowe z naszymi ofertami pracy w Polsce i Francji. Co się pojawiło nowego? Między innymi ulepszona wyszukiwarka, bardziej przyjazny podgląd ogłoszenia, kontakt do rekrutera, a także więcej informacji o nas dla kandydatów – również po ukraińsku.

PAŹDZIERNIK

„Zawodowy alfabet pokolenia Z” – wyniki naszych badań o młodym pokoleniu
Jakimi pracownikami są urodzeni po 1990 roku? Co ich motywuje i gdzie szukają pracy? Czy pracodawcy są przygotowani na zarządzanie tą grupą? Odpowiedzi na m.in. te pytania przedstawiliśmy w opublikowanym w październiku raporcie dr Anny Dolot – Eksperta HR w ATERIMA HR.

LISTOPAD

Współpraca z Akademią Górniczo-Hutniczą
Dla krakowskiej AGH zrekrutowaliśmy osoby do projektu badawczego. Udział w badaniu wzięło ponad 200 uczestników.

GRUDZIEŃ

ATERIMA vs. Kraków Football Kings
Wiemy, co to zgrany team i praca zespołowa! Odważyliśmy się wykorzystać tę wiedzę podczas ChristmasBowl zorganizowanym przez zaprzyjaźnioną drużynę Kraków Football Kings.

 

Mamy nadzieję, że 2018 rok pobije na głowę ten, który właśnie się skończył. Liczymy, że przez kolejne 12 miesięcy nadal będziecie z nami. Dobrego roku!