Dostosowując się do potrzeb osób szukających dobrze płatnej pracy za granicą, nasza agencja pracy tymczasowej umożliwia wyjazd do Austrii – kraju o silnej gospodarce, który przyciąga wielu poszukujących dochodowego zatrudnienia. Przy tym dbamy o to, aby nasi pracownicy tymczasowi decydujący się na pracę w Austrii, doświadczali jak największego komfortu.

Praca w Austrii może być nie tylko sposobem na rozwój zawodowy i zdobycie cennego doświadczenia, ale także okazją do odkrywania nowych możliwości. Dlatego warto rozważyć podjęcie się pracy w tym fascynującym państwie i otworzyć się na nowe wyzwania i perspektywy zawodowe.

Dlaczego warto wyjechać do pracy w Austrii z ATERIMA WORK?

Jeśli obecnie poszukujesz zatrudnienia za granicą, mając nadzieję na szybkie osiągnięcie satysfakcjonującego wynagrodzenia, skorzystanie z naszych usług będzie świetnym rozwiązaniem. Podjęcie współpracy z firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w rekrutowaniu pracowników tymczasowych, stanowi gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie. Dlaczego warto zdecydować się na rozpoczęcie zlecenia i wyjazd do Austrii właśnie z nami? 

  • Oferujemy zatrudnienie na korzystnych, austriackich warunkach
  • Zapewniamy przeszkolenie przygotowujące do pracy
  • Zatrudnienie w Austrii pozwala na otrzymanie trzynastej i czternastej pensji
  • Składki oraz podatki odprowadzane są w Austrii przez pracodawcę
  • Proponowane oferty wynikają ze współpracy ze sprawdzonymi austriackimi partnerami, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia
  • Pracownik tymczasowy ma możliwość uzyskania diety, czyli dodatkowych środków na swoje potrzeby
  • Wymagania stawiane przed kandydatami odzwierciedlają wykonywane na miejscu zadania, dzięki czemu osoba wyjeżdżająca na zlecenie ma świadomość, że zaoferowano jej ofertę dopasowaną do jej możliwości i preferencji
  • Oferujemy zakwaterowanie, a w niektórych przypadkach możliwe jest otrzymanie środków na kwaterunek w wybranym przez siebie miejscu na terenie Austrii

Jeśli po zapoznaniu się z licznymi korzyściami płynącymi z realizacji zleceń na terenie Austrii, rozważasz zagraniczny wyjazd do pracy tymczasowej, z pewnością warto sprawdzić oferty, które dostępne są na naszej stronie.

Zalety pracy tymczasowej – dlaczego w ogóle warto zdecydować się na ten typ zatrudnienia?

Istnieje kilka powodów, dzięki którym podjęcie współpracy z agencją pracy tymczasowej, taką jak ATERIMA WORK, jest bardzo popularną drogą zawodową dla wielu osób szukających zatrudnienia. Zwłaszcza poza granicami naszego kraju, na przykład w Austrii. Praca tymczasowa to rozwiązanie niezwykle elastyczne. Pozwala na czasowe dostosowanie harmonogramu podejmowanego zatrudnienia do własnych potrzeb, więc jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych, który mają inne zobowiązania rodzinne lub zawodowe. Termin wyjazdu na zlecenie tymczasowe łatwiej dopasować do realiów życia rodzinnego, niż w przypadku tradycyjnego zatrudnienia etatowego, które wymusza na pracowniku określoną, długoterminową dyspozycyjność.

Podejmowanie się pracy na terenie Austrii daje także możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia zawodowego. Praca tymczasowa często występuje w różnych branżach i sektorach, co pozwala pracownikom na zdobycie nowych umiejętności oraz rozwijanie się w różnych obszarach.

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową lub szukają zmiany ścieżki zawodowej, praca tymczasowa może być świetną okazją do eksploracji zróżnicowanych opcji i znalezienia swojej drogi zawodowej. Co ważne, pozwala to także na zaobserwowanie jak realizowane są zadania poza granicami naszego kraju, co daje szerszą perspektywę na daną branżę, z którą osoba podejmująca zatrudnienie chce się zawodowo związać.

Należy również wspomnieć o aspekcie finansowym. Praca tymczasowa oferuje atrakcyjne stawki wynagrodzenia. Dla osób, które potrzebują dodatkowych dochodów lub chcą oszczędzić na studia lub podróże, praca tymczasowa może być doskonałą opcją. Wyjazd za granicę to także możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji językowych, na przykład w zakresie fachowego słownictwa związanego z branżą budowlaną, co także ma znaczenie w kontekście rozwoju zawodowego. Austriacy posługują się językiem niemieckim, co może być dodatkowym atutem dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe. Ponadto, bogactwo kulturowe tego kraju, jego festiwale, muzea i tradycje, mogą stanowić fascynujące doświadczenie dla każdego pracownika, który w czasie wolnym może poznawać kulturę tego państwa.  

 

W jakich branżach mogę pracować na terenie Austrii wyjeżdżając z ATERIMA WORK?

Współpraca z dużymi partnerami na terenie Austrii daje nam, jako agencji pracy tymczasowej, możliwość oferowania zainteresowanym kandydatom bardzo szerokiego wachlarza ofert. Między innymi w przemyśle metalurgicznym, budownictwie oraz w elektryce. Jeśli szukasz pracy za granicą, zaoszczędzimy Twój czas, który poświęciłbyś na poszukiwania zlecenia. W efekcie kontaktu z nami będziesz mógł poznać sprawdzone oferty z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Pośród ofert dostępnych w Austrii odnaleźć można propozycje dla przedstawicieli takich zawodów, jak monter podłóg, magazynier, dekarz, elektromonter, ślusarz, spawacz, czy operator maszyn CNC. Co w praktyce oznacza, że zatrudnienie znajdą fachowcy posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku.

Ceniona u kandydatów na pracowników tymczasowych jest także umiejętność dobrego posługiwania się językiem niemieckim. Stanowi to istotny wymóg, pozwalający na odpowiednie wykonanie powierzonych zadań, ponieważ komunikacja jest gwarancją właściwego zrozumienia poleceń i realizacji obowiązków.

Zadania powierzane pracownikom w czasie realizacji działań zawodowych, to między innymi montaż urządzeń wentylacyjnych, klap przeciwpożarowych, modułów regulacji. Można także objąć stanowisko, które dotyczy prac spawalniczych różnymi metody, w zależności od Twojego dotychczasowego doświadczenia. Posiadamy także oferty dotyczące pracy na maszynach 3- oraz 5-osiowych.

Wyjeżdżając do Austrii możesz także zająć się szeroko rozumianym montażem. Dysponujemy zleceniami dotyczącymi montażu napędów, maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników, a także tras kablowych i okablowania. Jest to więc praca w oparciu o rysunek techniczny. Jak pokazują przykłady, oferujemy zlecenia dla specjalistów, dając możliwość podjęcia się dochodowych działań zawodowych na terenie Austrii.

Bardzo wiele korzyści płynie z wyjazdu do pracy tymczasowej w Austrii. Szybkie podjęcie decyzji o wyjeździe, to możliwość wyboru w szerszej gamie dostępnych ofert, dlatego nie zwlekaj i już teraz sprawdź na naszej stronie, jakie oferty możemy Ci zaoferować.