rekrutacja

Tematem szkolenia będą często popełniane błędy w rekrutowaniu pracowników na potrzeby małych i średnich firm. Nasi doświadczeni rekruterzy podpowiedzą, jak ich unikać i jak skutecznie złowić prawdziwe perełki z lokalnego – i nie tylko – rynku pracy. Opowiemy o sprawdzonych w praktyce technikach i narzędziach – w tym tych stosowanych w rekrutacjach masowych, które powinien znać każdy, kto zamierza rekrutować pracowników. Szkolenie przyjmie formę zbliżoną do warsztatowej – będzie więc możliwość dyskusji, zadawania pytań, a nawet indywidualnych konsultacji.

Szkolenie odbędzie się 22 listopada w Hotelu Europejskim w Krakowie (ul. Lubicz 5) w godzinach 10:00-13:00.

- „Szkolenie dedykowane jest kadrze zarządzającej z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, która – jak wynika z naszych doświadczeń – często jest rozczarowana efektami prowadzonych przez siebie rekrutacji –
mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu ATERIMA – właśnie dlatego widzimy potrzebę stworzenia cyklu szkoleń, które będą tłumaczyły konsekwencje podejmowanych podczas rekrutacji decyzji. Liczymy, że nasz projekt spotka się z dużym zainteresowaniem lokalnych menedżerów i właścicieli, którzy dzięki nam mogą w przyszłości zwiększyć efektywność procesów rekrutacyjnych w ich firmach.

Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty, a także materiały przydatne każdemu  menedżerowi w trakcie prowadzenia procesów rekrutacyjnych – wśród nich przykładowe pytania rekrutacyjne, które można wykorzystać w swojej firmie.

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w formacie doc i pdf. Program spotkania dostępny tutaj.

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy wysłać do 19 listopada 2012 r. na numer faksu: (+48) 12 297 66 99 lub e-mailem: szkolenia@aterima.pl.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 12 297 66 83.